+38 (032) 270-17-70

Контролери

Ласкаво просимо в світ вимірювань і контролю FWT. Серія контролерів FWT® має різні функції для безперервних вимірювань і різних рівнів режимів роботи та програмування; Серія контролерів FWT® підходить для широкого спектру технічних вимог, безпеки і відповідності різним ціновим вимогам. Доступні дві серії:

TOUCH СЕРІЯ

Серія TOUCH - це багатофункціональна система з сенсорним дисплеєм, контролером хімічних параметрів і системою контролю управління.
Серія TOUCH - це контролер робочого процесу: функціональні особливості роблять його самим універсальним контролером на ринку. Алфавітно-цифровий сенсорний екран і внутрішній таймер дозволяють оператору розподіляти кожен допоміжний вихід відповідно до системних вимог, створюючи тим самим повне налаштування.


Серія TOUCH може розглядатися як центральний пункт керування для промисловості, водних систем, систем управління будівлею (BMS) і Domotic. Він має високу продуктивність з точки зору управління і функцій, простий в експлуатації, оскільки використовує ті ж концепції, що і новітнє інтелектуальне обладнання.
детально

CTRL СЕРІЯ

CTRL - це компактна серія контролерів з багатьма функціями і моделями, які роблять пристрій надзвичайно універсальним і охоплюють різні типи вимог: від простого недорогого контролеру до більш складного пристрою, що дозволяє, з точки зору вимірів і функцій, задовольняти, таким чином, більшість вимог до інструменту, він пропонує безліч функцій, що робить його надзвичайно універсальним і простим в експлуатації. Будь-яка модель завжди буде характеризуватися високоякісними вимірюваннями і функціями.

Деякі з моделей серії CTRL також дозволяють зовнішнім виходам управління доповнювати більшість системних вимог, щоб отримати повний контроль управління, від вимірювання параметрів до ефективного управління іншим обладнанням, включеним в систему.

детально

 

УВАГА!

Більш повна та детальна інформація міститься у прайс листі!

Скачайте прайс лист або зробіть запит за контактами у зручний для вас спосіб.

© 2007-2022 powered: levus.info