+38 (032) 270-17-70

Контури охолоджуючої води можна знайти в багатьох галузях промисловості у всьому світі. Зазвичай циркуляційна охолоджена кондиціонована вода використовується там, де використання прісної води неможливе. Споживання води для охолодження зводиться до мінімуму, і вся система повинна бути захищена від корозії, осадів та росту біологічних організмів.

На сьогоднішній день контроль систем вентиляції та кондиціонування повітря став дуже важливою операцією з огляду на останні епідемії, спричинені різними небезпечними вірусами та бактериями, в т.ч. завжди наявну "хворобу ЛЕГІОНЕРІВ": профілактика стала головною проблемою.

У системах охолодження під час циркуляції води наявні втрати внаслідок випаровування та витоку, потік води повинен поповнюватись. Для компенсації збільшення концентрації солі відбувається продування (також його називають стравлюванням), що контролюється вимірюванням EC - ELECTRO CONDUCTIVITY (електропровідності). Операції продування запобігають утворенню осадів та корозії. Ще одна важлива операція - хімічне кондиціонування води для підживлення, з додаванням біоцидів, що знезаражує воду від мікробів та зростання водоростей чи біологічних організмів.

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ FWT ДЛЯ КОМПЛЕКСІВ СИСТЕМ ВЕЖ ОХОЛОДЖЕННЯ

FWT має багаторічний досвід і великий асортимент продукції для всіх процесів, пов'язаних з кондиціонуванням охолоджуючої води, в найрізноманітніших конструкціях для будь-якого застосування.

Знезараження

  • Системи вимірювання для дозування гіпохлориту натрію-кальцію або бромід продуктів
  • Технології вимірювання та контролю для частотно-залежного дозування біоцидів

Розсіювання

  • Системи дозування хімічних речовин - дисперсантів

Захист від корозії

  • Системи дозування продуктів для захисту від корозії і стабілізаторів жорсткості
  • Системи дозування хімічних речовин - дисперсантів

Дві серії контролерів доступні:

   

      CTRL EC COOL            CTRL B EC COOL

CTRL EC COOL - це компактна система централізованого управління, яка забезпечує практичне і економічне рішення роботи градирень, спеціально розроблена для операцій очищення і продувки охолоджуючої води, повітряних скрубберов і зволожувачів будь-якої системи промислового кондиціонування. Контролер інтегрує інше технологічне обладнання, таке як: ряд датчиків провідності (відповідно до діапазону вимірювань) і універсальні опції управління для витратомірів, електромагнітних клапанів продувки або запірних клапанів.

CTRL EC COOL можливості:

• Автоматичний моніторинг загального вмісту розчинених твердих речовин і знесолення за допомогою вимірювань провідності, керування електроклапанами або таймером;
• Точний контроль дозування інгібіторів відкладень і біоциду;
• Дозування інгібітору корозії в 4-х режимах;
• Дозування для двох насосів-дозаторів біоцидів;
• Біоцидні цикли через програмування таймеру;
• Автоматичне блокування роботи продувки і операції попередньої продувки;
• Режим аналогового струмового виходу 4-20 мА для обладнання дистанційного керування
• Датчик потоку (функція безконтактного вимикача);
• Контроль рівня для зовнішніх резервуарів з хімікатами

    

CTRL2 ECPH(RX)COOL   CTRL2/B ECPH(RX)COOL

CTRL2 ECPH (RX) COOL - це двопараметрова система централізованого керування, яка забезпечує практичну та економічну роботу градирень, спеціально розроблена для операцій очищення і продувки охолоджуючої води, повітреочищувачів і зволожувачів систем кондиціонування будь-яких промислових підприємств.
Контролер інтегрує інше технологічне обладнання, таке як: ряд датчиків провідності (відповідно до діапазону вимірювань), вимір PH можна змінити на RX, та різноманітні опції керування для витратомірів, продувних електромагнітних або запірних клапанів.

CTRL2 ECPH(RX) COOL можливості:

• Автоматичний моніторинг загального вмісту розчинених твердих речовин і опріснення за допомогою вимірювань провідності, управління електроклапанами або таймером;
• Контроль pH або Redox вимірювань;
• Точний контроль дозування інгібіторів відкладень і біоциду;
• Дозування інгібітору корозії в 4-х режимах;
• Дозування для двох насосів-дозаторів біоцидів;
• Біоцидні цикли через програмування таймеру;
• Автоматичне блокування роботи продувки і операції попередньої продувки;
• Аналоговий вихід 4-20 мА для обладнання дистанційного керування;
• Датчик потоку (функція безконтактного вимикача);
• Контроль рівня для зовнішніх резервуарів з хімікатами;

ОПИС ФУНКЦІЙ

ТАЙМЕР КЕРУВАННЯ ОПЕРАЦІЯМИ ПРОДУВКИ
Контролер пропонує 2 режими, що відносяться до керування електроклапанами EV (режим продувки): внутрішній таймер, незалежно від рівня провідності в градирні, буде керувати EV. Ця функція підходить для більш простого програмування, а також в разі несправності датчика провідності.

РЕЖИМ ПРОВІДНОСТІ:
Обробляє рівень провідності для контролю операцій продувки; дисплей відображає виміряні значення і передає їх через релейний вихід для відкриття електроклапану EV. Електропровідність контролюється за заданим значенням: після перевищення заданого значення контролер відкриває електромагнітний клапан і випускає знесолену і кондиціоновану воду. Налаштування аварійного сигналу High та Low забезпечать максимальний контроль параметрів провідності.

PH або Redox КОНТРОЛЬ:
Контролер CTRL2 ECPH (RX) COOL пропонує контроль pH або Redox (для хлору). Вимірювання PH можуть бути легко змінені на RX простим кроком перепрограмування і зміною типу електроду.

КОНТРОЛЬ ДОЗУВАННЯ ІНГІБІТОРУ
Контролер EC COOL має 4 режими роботи дозуючого насосу:

BLEED DIRECT запускає дозування інгібітору при відкритому випускному клапані (працює паралельно EV)

  BLEED% Інгібітор дозується після закриття EV в% часу, що дорівнює тривалості останнього розрядження

ТАЙМЕР дозування інгібітору через внутрішній Таймер: на початку кожного періоду дозуючий насос буде працювати протягом заданого часу.

ЛІЧИЛЬНИК ВОДИ активний під час повторної інтеграції підживлювальної води і керується зовнішнім імпульсом водоміру пропорційно потоку

КОНТРОЛЬ ДОЗУВАННЯ БІОЦИДУ

CTRL EC COOL має 2 програми дозування біоцидів. Більшість систем градирень включають дві біоцидні програми для забезпечення ефективної та якісної дезінфекції. Внутрішній таймер контролює два дозуючих насоси та різні процеси дозування.
Біоцидний режим включає в себе безліч етапів, що забезпечують найбільш точне дозування.

Програма біоциду 1                        Номер програми (до 99 програм для кожного біоциду)
Час дозування (м: з) 1:00               Час циклу активності Біоцид дозуючого насосу.
Час початку (ч: с) 10:30                  Час початку дозування біоцидного насосу
Дні тижня: N..Y                                 Дні роботи насосів-дозаторів біоцидів
Тижні 1: Y 2: N 3: N 4: N                  Тижні місяця роботи біоцидних насосів

© 2007-2022 powered: levus.info