+38 (032) 270-17-70

Дорогі друзі та партнери!

FWT пишається тим, що надає корисну послугу, яка дозволить клієнтам моніторити і контролювати з будь-якої точки світу контролери, встановлені в будь-якій точці світу:

СИСТЕМА FWT «CLOUD»

Ця платформа, встановлена на власному сервері FWT, дозволить користувачеві, який відповідає за обслуговування установки, дистанційно керувати і контролювати операції обладнання FWT: користувач, що володіє сертифікатом аутентифікації контролеру, може створити безкоштовний обліковий запис в Інтернеті на сервері FWT: Користувач отримує доступ до свого особистого кабінету.

Платформа покаже інтерактивну географічну карту (яка може бути збільшена) із зазначенням всіх зареєстрованих контролерів, встановлених користувачем в цій області; Після визначення контролеру для моніторингу користувач може увійти в систему контролеру (FWT SmartApp®), що дозволяє візуалізувати поточні вимірювання та мати можливість змінювати всі основні параметри.

FWT CLOUD…..ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР, який НІКОЛИ НЕ ВІДПОЧИВАЄ!

Користувач також може персоналізувати кожен пристрій за допомогою логінів і паролів, змінювати параметри реєстрації, отримувати електронні листи, що стосуються налаштувань сигналів тривог, звітів і графічних діаграм, і все це при максимальному рівні безпеки. Сервер захищений від будь-яких зовнішніх порушень і втручань.

FWT «CLOUD» може обслуговувати необмежену кількість контролерів, межа тільки небо!

За запитом і тільки з письмового дозволу користувача FWT SYSTEMS Srl може спільно використовувати моніторинг контролерів, забезпечуючи правильну роботу в реальному часі.

У додатку ви знайдете наш каталог вимірювань і контролю.

Якщо ви зацікавлені і хочете дізнатися більше, не соромтеся звертатися до нас, ви отримаєте посилання, яке показує функціонування FWT Cloud System в режимі реального часу.

Для більш детального ознайомлення з варіантами можливих комутацій для дистанційного контролю та управління обладнанням зверніться до рубрики меню: КАТАЛОГ - Контролери pH, RX, Cl - опис технічних характеристик контролерів серій TOUCH і CTRL.

 

© 2007-2022 powered: levus.info